Falco Konferenční stolek Jocker R8 dub lefkas/černá

Konferenční stolek Jocker je vyrobený z lamina v krásném dekoru dub lefkas v kombinaci s černou. Lamino je odolné a jistě oceníte... více informací »
Falco Konferenční stolek Jocker R8 dub lefkas/černá
Značka: Falco
3 349 Kč
DO OBCHODU »
Konferenční stolek Jocker je vyrobený z lamina v krásném dekoru dub lefkas v kombinaci s černou. Lamino je odolné a jistě oceníte...

Konferenční stolek Jocker je vyrobený z lamina v krásném dekoru dub lefkas v kombinaci s černou. Lamino je odolné a jistě oceníte i velmi snadnou údržbu.
Stolek je stylovým doplňkem, který skvěle doplní Váš stávající interiér.
Stolek je dodávaný v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento exkluzivní produkt Falco Konferenční stolek Jocker můžete pořídit lehce tady u nás ve známé sekci konferenční stolky. Nyní získáte oblíbené zboží ve zmíněné kategorii za super ceny! Máme toho více, u nás v nabídce najdete více kousků od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Falco vyrábí vysoce kvalitní zboží.

Unikátní produkt Falco Konferenční stolek Jocker R8 dub lefkas/černá od našeho známého výrobce Falco můžete dostat tady teď za příznivou cenu! Výhodně za 3 349 Kč.