Falco Konferenční stolek Ingrid R18 – jasan tmavý

Konferenční stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Je vhodným doplňkem k bytové stěně Ingrid, kterou také... více informací »
Falco Konferenční stolek Ingrid R18 - jasan tmavý
Značka: Falco
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Konferenční stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Je vhodným doplňkem k bytové stěně Ingrid, kterou také...

Konferenční stolek je vyroben z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý. Je vhodným doplňkem k bytové stěně Ingrid, kterou také najdete v naší nabídce. Je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Unikátní a oblíbený kus naleznete lehce tu na našich stránkách ve známé sekci ingrid. Připravili jsme kvalitní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze!

Zcela unikátní produkt Falco Konferenční stolek Ingrid R18 - jasan tmavý od přední společnosti Falco jednoduše můžete najít právě nyní na našich stránkách výhodně. Nyní za akční cenu 1 690 Kč.