Falco Komoda Simplicity 5s truffle

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří... více informací »
Falco Komoda Simplicity 5s truffle
Značka: Falco
6 290 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří...

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.
Komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití, dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.
Je dodávaná v demontu. Součástí je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Kvalitní a oblíbený kus Falco Komoda Simplicity 5s truffle najdete právě nyní na webu umístěný v rubrice univerzální. Máme pro vás zlevněné kousky z této známé sekce na pár kliknutí. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další prověřené kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Hodně prodávaný výrobek Falco Komoda Simplicity 5s truffle od společnosti s dlouholetou tradicí Falco můžete nakoupit ještě dnes za rozumné peníze. Akční cena od 6 290 Kč.