Falco Komoda Simplicity 233 beton/bílý lesk

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří... více informací »
Falco Komoda Simplicity 233 beton/bílý lesk
Značka: Falco
4 013 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří...

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.
Komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití, dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.
Je dodávaná v demontu. Součástí je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Tento nejprodávanější výrobek Falco Komoda Simplicity 233 beton/bílý lesk je k dispozici přímo tady na našem webu v rubrice univerzální. Nyní koupíte ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za parádní cenu! Oblíbená značka Falco představuje skvělé zboží. A to je teprve začátek. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Povedený produkt Falco Komoda Simplicity 233 beton/bílý lesk s pečetí kvality od značky Falco jednoduše seženete na našich stránkách teď za báječnou cenu! Aktuálně za 4 013 Kč.