Falco Komoda Simplicity 231 bílý lesk

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří... více informací »
Falco Komoda Simplicity 231 bílý lesk
Značka: Falco
5 784 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří...

Komoda Simplicity je vyrobená v jednoduchém a nadčasovém skandinávském designu. Má rovné a čisté linie, které vytvoří útulný, pohodový a příjemný interiér.
Komoda díky svému provedení nabízí univerzální použití, dostatek úložného prostoru a najde uplatnění v kterékoliv místnosti Vašeho bytu. Výborně se hodí např. do ložnice, do dětského i studentského pokoje, ale i do pracovny či předsíně.
Je dodávaná v demontu. Součástí je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Velmi oblíbený produkt Falco Komoda Simplicity 231 bílý máte možnost pořídit bez problémů tady na stránkách umístěný v sekci univerzální. Připravili jsme akční výrobky ze zmíněné sekce za super cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný kus Falco Komoda Simplicity 231 bílý lesk od výrobce Falco snadno můžete najít právě teď za zcela nejnižší cenu. Cenově vychází na 5 784 Kč.