Falco Komoda Rain 006 bílá MAT

Komoda Rain je skvělou variantou, jak rozšířit úložný prostor ve Vašem bytě a zároveň mu ponechat vzdušnost. Komoda je... více informací »
Falco Komoda Rain 006 bílá MAT
Značka: Falco
8 139 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Rain je skvělou variantou, jak rozšířit úložný prostor ve Vašem bytě a zároveň mu ponechat vzdušnost. Komoda je...

Komoda Rain je skvělou variantou, jak rozšířit úložný prostor ve Vašem bytě a zároveň mu ponechat vzdušnost.
Komoda je vyráběná v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktická a funkční. Provedení komody nabízí dostatek úložného prostoru a spoustu možností využití nejen v obývacím pokoji. 
Nožky, na kterých komoda stojí, jí dodávají nádech oblíbeného retro designu a prostor pod komodou se tak lépe udržuje v čistotě. Je vyrobená z lamina, které je odolné a snadné na údržbu.
Cena je u vedena za komodu, která je vyobrazená na úvodní fotografii a je dodávaná v demontu. Součástí je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.


Tento velmi žádaný produkt Falco Komoda Rain 006 bílá MAT jde koupit teď tady u nás ve známé rubrice univerzální! Nyní pořídíte ještě ostatní kousky z naší kategorie za výhodné peníze.

Výjimečný a žádaný kus Falco Komoda Rain 006 bílá MAT od populární značky Falco máte možnost získat teď ve výhodné akci! V současnosti za 8 139 Kč.