Falco Komoda Provence 826 bílá

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický... více informací »
Falco Komoda Provence 826 bílá
Značka: Falco
12 942 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický...

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku.
Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části.
Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav.
Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Tento neodolatelný produkt Falco Komoda Provence 826 získáte právě nyní tady na našich stránkách v sekci univerzální. Nyní si můžete vybrat ještě jiné kusy ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! Tím ale naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Falco dlouhodobě dodává kvalitní produkty. A to ještě není vše!

Tento akční a ve slevě výrobek Falco Komoda Provence 826 bílá od značky s dlouholetou tradicí Falco k dostání nyní za báječnou cenu! Produkt koupíte teď u nás za 12 942 Kč.