Falco Komoda Myra 332 grey

Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti. Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude... více informací »
Falco Komoda Myra 332 grey
Značka: Falco
2 355 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti. Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude...

Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti.
Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude umístěna v ložnici, dětském pokoji nebo v pracovně, bude vzorně plnit svoji funkci a můžete do ní uložit např.oblečení, hračky, dokumenty nebo nezaložené fotografie.
Komoda je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí, takže se řadí k eco-friendly výrobkům a neobsahuje žádné škodlivé látky.
Komoda je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Oblíbený produkt Falco Komoda Myra 332 grey máte možnost získat lehce tady u nás zařazený v kategorii univerzální. Nyní získáte ještě ostatní kusy z této oblíbené sekce za výprodejovou cenu! Tento výrobce Falco dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní produkty.

Oblíbený a kvalitní produkt Falco Komoda Myra 332 grey od známého výrobce Falco je k získání v naší online nabídce skutečně výhodně. V akci za cenu 2 355 Kč.