Falco Komoda Myra 329 bílá

Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti. Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude... více informací »
Falco Komoda Myra 329 bílá
Značka: Falco
4 112 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti. Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude...

Komoda Myra nabízí úložný prostor, který je nezbytný nejen v domácnosti.
Tato komoda má spoustu možností využití. Ať už bude umístěna v ložnici, dětském pokoji nebo v pracovně, bude vzorně plnit svoji funkci a můžete do ní uložit např.oblečení, hračky, dokumenty nebo nezaložené fotografie.
Komoda je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí, takže se řadí k eco-friendly výrobkům a neobsahuje žádné škodlivé látky.
Komoda je dodávaná v demontu. Součástí balení je montážní návod včetně všech potřebných spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Tento neodolatelný produkt lze získat nyní tady a teď na našich stránkách v rubrice univerzální. Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tato značka Falco pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený kus Falco Komoda Myra 329 bílá od výrobce s dobrým jménem Falco naleznete již dnes za zcela nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 4 112 Kč.