Falco Komoda Ingrid R9 – jasan tmavý/světlý

Komoda s dvířky a zásuvkami je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a vybavení,... více informací »
Falco Komoda Ingrid R9 - jasan tmavý/světlý
Značka: Falco
5 252 Kč
DO OBCHODU »
Komoda s dvířky a zásuvkami je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a vybavení,...

Komoda s dvířky a zásuvkami je vyrobena z kvalitního lamina v odstínu jasan tmavý/jasan světlý. Díky svým rozměrům a vybavení, poskytuje dostatek úložného prostoru. Komodou můžete podle Vaší fantazie vybavit obývací pokoj, ložnici, studentský pokoj, nebo pracovnu. Je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Pro inspiraci jsou přiloženy fotografie místností, které jsou vybaveny tímto nábytkem. Tyto sestavy také najdete v naší nabídce. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.


Unikátní a oblíbený produkt lze sehnat rovněž na našem webu zařazený v sekci ingrid. Máme pro vás unikátní produkty z naší kategorie za outletovou cenu! Náš sortiment je široký, mrkněte na další skvělé zboží od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Falco dodává špičkové produkty

Tento velmi žádaný produkt Falco Komoda Ingrid R9 - jasan tmavý/světlý s pečetí kvality od značky Falco jednoduše získáte právě teď u nás za výhodné peníze! Cena od 5 252 Kč.