Falco Komoda Cezanne R8 – milano/crem

Komoda Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Komoda má 2 zásuvky a dvířka. Součástí... více informací »
Falco Komoda Cezanne R8 - milano/crem
Značka: Falco
3 897 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Komoda má 2 zásuvky a dvířka. Součástí...

Komoda Cezanne je vyrobena z kvalitního lamina v kombinaci barev milano (tm.hnědá)/crem. Komoda má 2 zásuvky a dvířka. Součástí je také 1 police. Komoda je dodávána v demontu. Součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Vynikající produkt Falco Komoda Cezanne R8 – milano/crem lze pořídit v pohodě tu na webu ve známé sekci cezanne! Prozkoumejte unikátní produkty ve zmiňované rubrice v akci! Populární dodavatel Falco dlouhodobě nabízí top zboží. Nové kousky každý den! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás v nabídce najdete více kousků značky Falco. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Povedený kus Falco Komoda Cezanne R8 - milano/crem od společnosti se zárukou kvality Falco máte možnost dostat u nás se slevou. Ceny již od 3 897 Kč.