Falco Komoda Atrei 172 bílá/dub

Komoda Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do... více informací »
Falco Komoda Atrei 172 bílá/dub
Značka: Falco
9 406 Kč
DO OBCHODU »
Komoda Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do...

Komoda Atrei potěší nejen milovníky skandinávského designu. Je navržena a vyrobena v nadčasovém designu, který se hodí do každého moderního interiéru.
Komoda má kvalitní zpracování a je vyráběna v souladu s ohledy na životní prostředí a navíc je praktická a funkční. Díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru. Velmi zajímavá a netypická je kombinace bílé barvy s dekorem dřeva.
Cena je uvedena pouze za komodu, která je dodávána v demontu. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Unikátní a žádaný výrobek můžete pořídit prostě tady na našem webu ve známé kategorii univerzální! Nyní koupíte kvalitní kusy z této známé kategorie za parádní cenu! U nás nabízíme více, podívejte se také na další skvělé zboží od značky Falco. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní výrobek Falco Komoda Atrei 172 bílá/dub od společnosti s předním postavením na trhu Falco je k dostání tady skutečně výhodně. Právě teď za cenu 9 406 Kč.