Falco Komoda 455 – bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled... více informací »
Falco Komoda  455 - bílá/dub
Značka: Falco
8 709 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky v odstínu dub a obloukové výřezy místo úchytek. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, nebo předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží. Tato komoda má univerzální použití a své místo najde v kterékoliv místnosti Vašeho bydlení. Díky svému provedení poskytuje dostatek úložného prostoru


Nový kousek Falco Komoda 455 – seženete bezprostředně u nás v oblíbené kategorii univerzální! Nyní si můžete koupit další produkty z této populární rubriky za internetové ceny. To ale ovšem není vše, u nás nabízíme více. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od výrobce Falco. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Velmi oblíbený produkt Falco Komoda 455 - bílá/dub originál od výrobce Falco je k získání tady za báječnou cenu. Nyní za 8 709 Kč.