Falco Jídelní stůl Retro kulatý 386 bílá/dub

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled... více informací »
Falco Jídelní stůl Retro kulatý 386 bílá/dub
Značka: Falco
8 346 Kč
DO OBCHODU »
Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled...

Pokud máte rádi Retro styl, pak je tato kolekce nábytku stvořena pro Vás. Nábytek je zhotoven z lamina o tl. 18 mm. Retro vzhled zdůrazňují vysoké šikmé nožky v odstínu dub a obloukové výřezy místo úchytek. Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, nebo předsíň. Pro inspiraci jsou u každého nabízeného dílu přiloženy fotografie možných sestav. Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Nábytek je dodáván z Dánska, proto doporučujeme ověřit dostupnost zboží.

Často hledaný produkt Falco Jídelní stůl Retro kulatý 386 bílá/dub lze získat bez obtíží na webu umístěný v kategorii jídelní stoly. Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné rubrice za super ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás totiž najdete další prověřené zboží od značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Falco má na skladě špičkový sortiment.

Akční a ve slevě kousek Falco Jídelní stůl Retro kulatý 386 bílá/dub od naší známé značky Falco jednoduše najdete právě teď za výborné peníze! Nabídky od 8 346 Kč.