Falco Botník Flap 052 5KL bílá/zrcadlo

Provedení: Botník Flap má 5 přihrádek, které poskytnou dostatek prostoru na boty. Je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné... více informací »
Falco Botník Flap 052 5KL bílá/zrcadlo
Značka: Falco
5 628 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Botník Flap má 5 přihrádek, které poskytnou dostatek prostoru na boty. Je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné...

Provedení:
Botník Flap má 5 přihrádek, které poskytnou dostatek prostoru na boty. Je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Na dvířkách botníku je zrcadlo, které je v předsíni nepostradatelné při úpravě zevnějšku před odchodem z domu.
Botník je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Zcela unikátní produkt získáte lehce tady na našem webu v populární sekci botníky! Nyní koupíte podobné zboží z této populární sekce za výhodné peníze. Dodavatel Falco představuje vynikající zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také více produktů od výrobce Falco. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní výrobek Falco Botník Flap 052 5KL bílá/zrcadlo od dodavatele kvalitních produktů Falco snadno najdete v naší internetové nabídce opravdu levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 5 628 Kč.