Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo
Značka: Falco
5 884 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se čtyřmi výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
40 kg
Výška:
162 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky

Hodně oblíbený výrobek Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo seženete právě nyní tady a teď na našem webu v kategorii botníky. Nyní si můžete koupit kvalitní produkty z této sekce v akci! To však není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se taky na další produkty značky Falco. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční kousek Falco Botník Flap 010 4KL bílá/zrcadlo od skvělé značky Falco jde pořídit zrovna dnes v bezva akci! Nyní můžete mít za 5 884 Kč.