Falco Botník Flap 007 4KL dub sonoma/bílá

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 007 4KL dub sonoma/bílá
Značka: Falco
3 835 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se čtyřmi výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
31 kg
Výška:
162 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky


Často hledaný výrobek lze pořídit teď tady na webu v rubrice botníky! Najděte si zcela nové produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás taky další vybrané produkty od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známá značka Falco svým zákazníkům nabízí skvělé zboží

Neodolatelný výrobek Falco Botník Flap 007 4KL dub sonoma/bílá od známého výrobce Falco seženete nyní za výborné peníze. Aktuálně výhodně za 3 835 Kč.