Falco Botník Flap 007 4KL černý MAT

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 007 4KL černý MAT
Značka: Falco
4 120 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se čtyřmi výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
31 kg
Výška:
162 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky


Velmi prodávaný produkt Falco Botník Flap 007 4KL černý MAT jde koupit taky tady a teď na našem webu v oblíbené sekci botníky. Nyní si můžete pořídit ještě podobné produkty z této známé kategorie z pohodlí domova. U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce Falco. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Falco vyrábí velmi kvalitní sortiment.

Nový výrobek Falco Botník Flap 007 4KL černý MAT od výrobce se zárukou kvality Falco máte možnost najít u nás nyní za výprodejovou cenu! Aktuálně výhodně za 4 120 Kč.