Falco Botník Flap 005 2KL bílý

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 005 2KL bílý
Značka: Falco
2 312 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se dvěma výklopnými přihrádkámi. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
18 kg
Výška:
85 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky


Tento zlevněný výrobek můžete nakoupit lehce tady u nás umístěný v kategorii botníky. Nyní si můžete vybrat kvalitní produkty z této známé rubriky za báječnou cenu! To ale však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce však také další prověřené kousky značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce Falco dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment

Tento unikátní produkt Falco Botník Flap 005 2KL bílý s osvědčenou značkou Falco jednoduše pořídíte v naší online nabídce trvale výhodně. Momentálně k dispozici za 2 312 Kč.