Falco Botník Flap 004 1KL černý MAT

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 004 1KL černý MAT
Značka: Falco
1 629 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap s jednou výklopnou přihrádkou. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
12 kg
Výška:
41,5 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
24 cm

Záruka:
2 roky

Velmi oblíbený produkt Falco Botník Flap 004 1KL je k dispozici pohodlně na našich stránkách v rubrice botníky! Mrkněte na oblíbené zboží ve zmíněné kategorii za skvělou cenu. To ale není vše, máme toho více! Máme v nabídce ovšem další prověřené zboží značky Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Velmi prodávaný kousek Falco Botník Flap 004 1KL černý MAT od skvělé a známé značky Falco seženete momentálně v naši nabídce napořád výhodně. Ve skvělé akci za 1 629 Kč.