Falco Botník Flap 001 2KL dub sonoma/bílá

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 001 2KL dub sonoma/bílá
Značka: Falco
1 978 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se dvěma výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
15 kg
Výška:
85 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
16,5 cm

Záruka:
2 roky

Kvalitní a žádaný produkt Falco Botník Flap 001 lze pořídit pohodlně na našich stránkách v populární sekci botníky. Prozkoumejte skvělé kousky z této populární kategorie za extra cenu! To ale ovšem není vše, nebojte, máme toho více! Podívejte se taky na další skvělé kousky značky Falco. Najdete je níže na této stránce.

Tento oblíbený produkt Falco Botník Flap 001 2KL dub sonoma/bílá s pečetí kvality od značky Falco je k dispozici nyní se slevou. Produkt koupíte teď u nás za 1 978 Kč.