Falco Botník Flap 001 2KL černý MAT

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo... více informací »
Falco Botník Flap 001 2KL černý MAT
Značka: Falco
2 120 Kč
DO OBCHODU »
Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo...

Zachraňte svou předsíň před nepořádkem a pořiďte si botník Flap s výklopnými dvířky, který můžete umístit na zem, nebo zavěsit na stěnu. Je to jen na Vás a Vašem prostoru.
Botník je vyrobený z lamina, které je odolné a snadné na údržbu. Je dodávaný v demontu a součástí balení je montážní návod včetně všech spojovacích prvků.
Cena je uvedena za 1 kus botníku Flap se dvěma výklopnými přihrádkami. Vyobrazené doplňky a dekorace nejsou v ceně.

Hmotnost:
15 kg
Výška:
85 cm

Šířka:
70 cm
Hloubka:
16,5 cm

Záruka:
2 roky

Vynikající produkt můžete koupit zrovna tu na našich stránkách v populární kategorii botníky! Získejte skvělé produkty z naší rubriky za výborné peníze. Dodavatel Falco pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment. Však to vidíte sami! To není všechno, u nás nabízíme více! Máme v nabídce ovšem další kvalitní kousky od dodavatele Falco. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kus Falco Botník Flap 001 2KL černý MAT originál od výrobce Falco můžete koupit u nás právě za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 2 120 Kč.