Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton White Ash

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart... více informací »
Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton White Ash
Značka: Gingko
1 690 Kč
DO OBCHODU »
Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart...

Značka Gingko je známá tím, že z praktických doplňků dělá nápadité kousky, které jen tak někdo nemá. Důkazem je i tato univerzální smart lampa se základem z pravého jasanového dřeva, které je odolným výrobním materiálem i designovou potěchou.

Svítidlo se skládá ze základny a světelného přenosného válce. Můžete jej tedy připevnit na stěnu, brát jej s sebou na cesty nebo umístit na noční stolek. Zkrátka jde o všestranného pomocníka, díky kterému se už v žádném temném zákoutí neztratíte.

Dobré vědět
• základna je zmagnetizovaná, díky čemuž světelný válec drží na stěně či na nočním stolku
• životnost baterie po nabití: 15-30 dní (podle náročnosti svícení)
• USB nabíjecí kabel je součástí balení
• možnost úsporného režimu: světlo se rozsvítí ve tmě, a to pouze tehdy, když detekuje pohyb
• možnost stálého svícení
• na výrobu bylo použito udržitelné lepidlo

Velmi žádaný kousek Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton White Ash máte možnost získat snadno tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice nástěnná svítidla. Máme pro vás ostatní produkty z této oblíbené kategorie za super cenu. To není vše, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce další prověřené produkty od dodavatele Gingko. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento akční kus Dřevěná univerzální lampa Gingko Baton White Ash od naší známé značky Gingko jednoduše pořídíte u nás teď levně. Levně za 1 690 Kč.