Domečky pro zvířátka Djeco

Jedna z nejoblíbenějších hraček pro nejmenší. Děti staví věž z krabiček a ukrývají zvířátka do otvorů. Největší zábava ale je, když se... více informací »
Domečky pro zvířátka Djeco
Značka: DJECO
699 Kč
DO OBCHODU »
Jedna z nejoblíbenějších hraček pro nejmenší. Děti staví věž z krabiček a ukrývají zvířátka do otvorů. Největší zábava ale je, když se...

Jedna z nejoblíbenějších hraček pro nejmenší. Děti staví věž z krabiček a ukrývají zvířátka do otvorů. Největší zábava ale je, když se celá věž zřítí. Tato hra rozvíjí dětskou motoriku, učí poznávat barvy a určovat zvířátka.

O značce

Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec první hry vytvoří úplně sama.

Na těchto základech vznikla francouzská značka Djeco, která životy vašich dětí obohatí o kreativní sady, didaktické hračky a dřevěné sety, které opravdu mají smysl.


Zajímavý kousek jde koupit mimo jiné tady u nás zařazený v rubrice stavebnice. Připravili jsme parádní zboží ve zmiňované rubrice za zcela nejnižší cenu.

Nejprodávanější výrobek Domečky pro zvířátka Djeco od značky se skvělou pověstí DJECO jednoduše získáte tady nyní téměř zdarma! Ve skvělé akci za 699 Kč.