Ikonion

Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix

Zlevněný výrobek Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix od značky se skvělou pověstí Teulat lze získat tady teď za mimořádně nízkou cenu! Nyní pořídíte jen za 9 490 Kč.
Černý konferenční stolek se skleněnou deskou Teulat Nix
Ověřit dostupnost
Značka: Teulat
9 490
Popis produktu

Bez konferenčního stolku si snad ani nelze obývací pokoj představit. Slouží na odkládání drobností, odpolední kávy a je i stylovým doplňkem, který podtrhne krásu vašeho interiéru.

Kombinace kovu a skla působí křehce a pokud toužíte po opravdu originálním díle, tento vám padne do oka. Jeho provedení zaujme na první pohled a vy sklidíte obdiv za svůj vytříbený vkus.

O značce:

Designová značka Teulat se zrodila ve slunné Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, která se již po více než 30 let věnuje výrobě nábytku. Slovo Teulat označuje střechu domu jako symbol útulnosti a pohodlí.

Každý kousek nábytku je promyšlen do posledního detailu tak, aby se přiblížil modernímu umění a současným trendům a zároveň byl dostupný pro každého. Výraznými prvky jsou jednoduché geometrické linie i zajímavé barvy. Přidanou hodnotou je i otevřenost vůči spolupráci s designéry, kteří do výsledného vzhledu a provedení vdechnou kus své osobitosti.