Černá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo, pravý roh

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu.... více informací »
Černá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo
Značka: Milo Casa
41 990 Kč
DO OBCHODU »
Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu....

Rohová rozkládací pohovka Milo Casa Santo se sametovým povrchem poskytne skvělý odpočinkový prostor pro celou rodinu a dodá interiéru špetku luxusu. Tkaniny, které tato značka používá jsou podrobeny náročným testům, aby zaručily špičkovou odolnost, komfort i atraktivní styl. Na potah této pohovky byla tedy použita krásná látka s mírným leskem a krátkým vlasem, která je velmi příjemná na dotek a také velmi odolná proti oděru. Technika Liquid Blocked použitá na tkanině znesnadňuje vstřebávání tekutin, tedy způsobuje, že se tekutina shromažďuje na povrchu materiálu, aniž by pronikla hluboko do vláken. Díky tomu se káva, čaj nebo víno nalité na látku odstraní během pár sekund přiložením lehce savého hadříku nebo papírové utěrky.

Součástí jsou také 2 dekorační polštářky o rozměru 54 x 16 x 16 cm

Poznámka: Rozměry úložného boxu jsou 135 x 64 x 14 cm


Kvalitní a žádaný produkt můžete získat rovněž tady na našich stránkách ve známé rubrice rohové pohovky! Nyní můžete najít parádní produkty z této populární kategorie na pár kliknutí! Známý dodavatel Milo Casa dlouhodobě nabízí top zboží. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více produktů od výrobce Milo Casa. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený kousek Černá sametová rozkládací rohová pohovka Milo Casa Santo, pravý roh od dodavatele kvalitních produktů Milo Casa snadno můžete pořídit tady nyní téměř zdarma. Momentálně v akci za 41 990 Kč.