Casarredo Závěsná vitrína 1W1D ARCHI dub kraft zlatý/tmavý kámen

Vitrína závěsná s policí je vyrobena z desky LTD v barevném provedení dub kraft zlatý/tmavý kámen. Dvířka se otevírají systémem PUSH -... více informací »
Casarredo Závěsná vitrína 1W1D ARCHI dub kraft zlatý/tmavý kámen
Značka: Casarredo
2 700 Kč
DO OBCHODU »
Vitrína závěsná s policí je vyrobena z desky LTD v barevném provedení dub kraft zlatý/tmavý kámen. Dvířka se otevírají systémem PUSH -...

Vitrína závěsná s policí je vyrobena z desky LTD v barevném provedení dub kraft zlatý/tmavý kámen. Dvířka se otevírají systémem PUSH – zatlačením. Vitrína má polici z tvrzeného skla a součástí je také LED osvětlení. Dodáváme v demontovaném stavu.

Žádaný produkt Casarredo Závěsná vitrína 1W1D ARCHI dub kraft zlatý/tmavý kámen pořídíte rovnou tu v populární rubrice závěsné vitríny. Vyhledejte si nové produkty z této známé rubriky za příznivou cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte na další skvělé zboží značky Casarredo. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Casarredo vám představuje velmi kvalitní produkty

Tento kvalitní a levný kus Casarredo Závěsná vitrína 1W1D ARCHI dub kraft zlatý/tmavý kámen od kvalitního výrobce Casarredo můžete sehnat teď za outletovou cenu! Nabídka od 2 700 Kč.