Casarredo Šatní skříň VIKA 6D3SZ dub sonoma

Šatní skříň VIKA v jednoduchém, ale velmi praktickém provedení a moderním designu. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma. Lamino... více informací »
Casarredo Šatní skříň VIKA 6D3SZ dub sonoma
Značka: Casarredo
7 500 Kč
DO OBCHODU »
Šatní skříň VIKA v jednoduchém, ale velmi praktickém provedení a moderním designu. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma. Lamino...

Šatní skříň VIKA v jednoduchém, ale velmi praktickém provedení a moderním designu. Korpus i dvířka jsou z kvalitní LTD v barvě dub sonoma. Lamino je odolné vůči vysokým teplotám, poškrábání a nárazům, hraněné ABS páskou. 
Jasně viditelná struktura dřeva. V pravé třetině skříně jsou 3 zásuvky a za dvířky 2 police, nalevo volný prostor se šatníkovou tyčí, nahoře nástavec se 3 dvířky.
Dodáváme v demontovaném stavu.

Vysoce kvalitní produkt Casarredo Šatní skříň VIKA 6D3SZ je k sehnání teď na webu zařazený v kategorii šatní skříně! Připravili jsme další produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu!

Hodně žádaný výrobek Casarredo Šatní skříň VIKA 6D3SZ dub sonoma od známého předního výrobce Casarredo můžete sehnat zde teď za výhodné peníze. V akci za cenu 7 500 Kč.