BRW Šatní skříň Bergen SZF2D1M2S – Modřín sibiu zlatý

Bez krásné a praktické šatní skříně se neobejde žádná ložnice. Prohlédněte si proto skříň Bergen SZF2D1M2S v barvě modřín sibiu zlatý.... více informací »
BRW Šatní skříň Bergen SZF2D1M2S - Modřín sibiu zlatý
Značka: BRW
12 104 Kč
DO OBCHODU »
Bez krásné a praktické šatní skříně se neobejde žádná ložnice. Prohlédněte si proto skříň Bergen SZF2D1M2S v barvě modřín sibiu zlatý....

Bez krásné a praktické šatní skříně se neobejde žádná ložnice. Prohlédněte si proto skříň Bergen SZF2D1M2S v barvě modřín sibiu zlatý. Je rozdělena horizontálně na 2 části, v té levé se nachází šatní tyč, napravo pak jsou 3 police. Dole jsou 2 šuplíky na drobnější oblečení, jako jsou ponožky či spodní prádlo.
Jedinečný design nábytku zaručují detaily v podobě vyšších nohou, kovových úchytek a zkosených hran na bocích.
Nábytek je dodávaný v demontu. Montáž je snadná.
Zajímavá elegance s originálním designem v příjemné teplé barvě dřeva modřín sibiu zlatý – to je kolekce Bergen. Tento nábytek má nevšední detaily v podobě zkosení bočních stran a jemných malých kovových úchytů. Jednotlivé složky kolekce Bergen jsou opatřené tichým dovíráním dvířek, což zpříjemňuje jejich používání.
Tento nábytek se perfektně hodí pro zařízení obývacího pokoje či ložnice.


Kvalitní a žádaný produkt můžete získat taky tu na webu umístěný v sekci bergen! Nyní můžete najít vyjímečné kusy ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! Máme v nabídce také další prověřené kousky od značky BRW. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce BRW dlouhodobě poskytuje špičkový sortiment

Tento výjimečný produkt BRW Šatní skříň Bergen SZF2D1M2S - Modřín sibiu zlatý od spolehlivého výrobce BRW snadno můžete najít tady teď právě za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 12 104 Kč.