BRW Komoda Malcolm KOM4S/80

Provedení: Praktická komoda Malcolm KOM4S/80 obsahuje 4 zásuvky na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž. Kolekce Malcolm... více informací »
BRW Komoda Malcolm KOM4S/80
Značka: BRW
3 381 Kč
DO OBCHODU »
Provedení: Praktická komoda Malcolm KOM4S/80 obsahuje 4 zásuvky na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž. Kolekce Malcolm...

Provedení: Praktická komoda Malcolm KOM4S/80 obsahuje 4 zásuvky na válečkových kolejničkách. Jednoduchá montáž.
Kolekce Malcolm zdůrazňuje design, který dokonale zapadá k nejnovějším trendům při zařizování dětských a studentských pokojů.
Vyznačuje se velmi originálním a moderním provedením dvířek a korpusů s výraznými grafickými akcenty.
Tento systém se dokonale hodí jak pro velké, tak i pro úzké a malé interiéry. Barva dřeva dub canyon monument vytváří zajímavý kontrast s moderní barvou této sezóny – šedý wolfram. Na zajímavém pozadí krásně vyniknou praktické, kovové úchyty v barvě starého zlata.
To není všechno, protože tento systém má ještě jednu zajímavost – moderní potisk písmen na dvířkách, která si získá sympatie nejmenších a vyzvedne průbojnost teenagera.
Zboží je dodáváno v demontu.


Tento designový produkt BRW Komoda Malcolm KOM4S/80 je k získání prostě na našem webu ve známé sekci dětské programy! Nyní si můžete vybrat unikátní produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. U zákazníků oblíbená značka BRW vás obohatí o kvalitní výrobky.

Tento zlevněný produkt BRW Komoda Malcolm KOM4S/80 od výrobce s dlouholetou historií BRW seženete zde teď ve výprodejové akci. Nyní pořídíte za 3 381 Kč.