Bílé závěsné svítidlo s detaily ve zlaté barvě Dutchbone Bulan

Nizozemská značka Dutchbone klade při výrobě osvětlení důraz jak na kvalitní zpracování, tak i výběrové materiály. Důkazem je i toto závěsné... více informací »
Bílé závěsné svítidlo s detaily ve zlaté barvě Dutchbone Bulan
Značka: Dutchbone
4 394 Kč
DO OBCHODU »
Nizozemská značka Dutchbone klade při výrobě osvětlení důraz jak na kvalitní zpracování, tak i výběrové materiály. Důkazem je i toto závěsné...

Nizozemská značka Dutchbone klade při výrobě osvětlení důraz jak na kvalitní zpracování, tak i výběrové materiály. Důkazem je i toto závěsné svítidlo z kolekce Bulan, jež se díky svému neotřelému vzhledu bezpochyby stane působivým doplňkem třeba v obývacím pokoji.

Poznámka: Maximální průměr žárovky, která padne do tohoto svítidla je 35 mm.


Zlevněný produkt Bílé závěsné svítidlo s detaily ve zlaté můžete získat právě zde tu na našich stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla. Máme pro vás parádní produkty z této kategorie za výprodejovou cenu! To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se také na další prověřené produkty značky Dutchbone. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Žádaný kus Bílé závěsné svítidlo s detaily ve zlaté barvě Dutchbone Bulan od známého výrobce Dutchbone snadno můžete pořídit u nás právě opravdu výhodně! V akci za cenu 4 394 Kč.