Bílé stropní svítidlo LABEL51 Twist, ⌀ 45 cm

Dopřejte si neskonale stylové osvětlení, které si zamilujete nejen pro neodolatelný design, ale i pro jeho funkčnost. Značka LABEL51 byla založena... více informací »
Bílé stropní svítidlo LABEL51 Twist
Značka: LABEL51
3 189 Kč
DO OBCHODU »
Dopřejte si neskonale stylové osvětlení, které si zamilujete nejen pro neodolatelný design, ale i pro jeho funkčnost. Značka LABEL51 byla založena...

Dopřejte si neskonale stylové osvětlení, které si zamilujete nejen pro neodolatelný design, ale i pro jeho funkčnost.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

Ve slevě produkt Bílé stropní svítidlo LABEL51 Twist, ⌀ 45 cm můžete sehnat taky u nás v oblíbené kategorii lustry. Nyní můžete koupit akční výrobky z této kategorie za výhodné peníze. Oblíbený výrobce LABEL51 dlouhodobě poskytuje vynikající zboží U nás nabízíme více, u nás totiž najdete další skvělé zboží od dodavatele LABEL51. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Bílé stropní svítidlo LABEL51 Twist, ⌀ 45 cm od značky se skvělou pověstí LABEL51 lze zakoupit momentálně v naši nabídce za příznivou cenu. V akci za 3 189 Kč.