Bílá zásuvka pod postel BELLAMY Marylou, 90 x 200 cm

Poznámka: Zásuvka je určena pro tento model postele. O kolekci Marylou Dětský nábytek s puncem sofistikovanosti a elegance. Taková je kolekce Marylou.... více informací »
Bílá zásuvka pod postel BELLAMY Marylou
Značka: BELLAMY
5 990 Kč
DO OBCHODU »
Poznámka: Zásuvka je určena pro tento model postele. O kolekci Marylou Dětský nábytek s puncem sofistikovanosti a elegance. Taková je kolekce Marylou....

Poznámka: Zásuvka je určena pro tento model postele.

O kolekci Marylou
Dětský nábytek s puncem sofistikovanosti a elegance. Taková je kolekce Marylou. Zamilujte si bílé tóny v kombinaci s detaily ve stříbrné barvě.

O značce Bellamy
Polská značka Bellamy vyrábí dětský nábytek s péčí a láskou již více než 30 let. V jejich širokém sortimentu najdete od dětských kolébek až po postele pro dospívající děti.

Vytvořte dětem bezpečný svět, který bude zároveň plný designu a elegance.

Čím se Bellamy liší od jiných výrobců dětského nábytku?
• Používají bezpečné laky a nátěry, které nezpůsobují dětem alergii.
• Nabízí velké množství kolekcí a variabilních řešení.
• Pyšní se čistým a originálním designem.
• Nebojí se experimentovat. Za jednotlivými kolekcemi stojí řada návrhářů.
• Přináší inovativní a bezpečná řešení.

Tento unikátní produkt Bílá zásuvka pod postel BELLAMY Marylou, 90 x 200 cm jde nakoupit právě zde na stránkách v oblíbené kategorii dětské postele a postýlky. Nyní získáte nové zboží z naší kategorie za výhodnou cenu. To však není vše, máme toho více. Máme v nabídce ovšem další skvělé kousky od značky BELLAMY. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Značka BELLAMY dodává skvělý sortiment.

Akční a ve slevě produkt Bílá zásuvka pod postel BELLAMY Marylou, 90 x 200 cm s pečetí kvality od značky BELLAMY máte možnost dostat tady nyní za extra cenu! Aktuálně za 5 990 Kč.