bHome Organizér na hračky Oceán UBBH0591

Prostorný organizér na hračky v moderním barevném provedení s dřevěnými malovanými boky. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou.... více informací »
bHome Organizér na hračky Oceán UBBH0591
Značka: bHome
1 649 Kč
DO OBCHODU »
Prostorný organizér na hračky v moderním barevném provedení s dřevěnými malovanými boky. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou....

Prostorný organizér na hračky v moderním barevném provedení s dřevěnými malovanými boky. Nudné uklízení hraček se může stát zábavou. Organizér je ideální k uskladnění hraček, obsahuje 9 plátěných boxů, řešených tak, aby si děti mohly ukládat hračky samy.
Vhodný pro děti od 3 let.
Vlastnosti

velmi silná a stabilní konstrukce
snadno sestavitelný
zaoblené rohy (větší bezpečnost dětí)

Materiál

kvalitní MDF deska
plátěné boxy – 9 ks

Rozměry

82 x 60 x 30 cm

Unikátní produkt bHome Organizér na hračky Oceán UBBH0591 lze koupit právě na našem webu v kategorii dětské komody a boxy. Pořiďte si vyjímečné produkty z této známé sekce za internetové ceny! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky značky bHome. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce bHome dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment

Tento designový produkt bHome Organizér na hračky Oceán UBBH0591 originál od značky bHome jde pořídit u nás právě extra výhodně! Levně za 1 649 Kč.