Béžová TV komoda Mistral 222

Kolekce Mistral byla navržena již v roce 1991 a dodnes se vyrábí v původní továrně v Hammelu v Dánsku. Její nadčasový design totiž stále... více informací »
Béžová TV komoda Mistral 222
Značka: Hammel
31 990 Kč
DO OBCHODU »
Kolekce Mistral byla navržena již v roce 1991 a dodnes se vyrábí v původní továrně v Hammelu v Dánsku. Její nadčasový design totiž stále...

Kolekce Mistral byla navržena již v roce 1991 a dodnes se vyrábí v původní továrně v Hammelu v Dánsku. Její nadčasový design totiž stále nevychází z módy.

Tento minimalistický TV stolek má unikátní dvířka z tkaniny. Uvnitř tedy můžete skrýt své reproduktory nebo elektronická zařízení. Tkanina umožňuje, aby se zvuk dostal ven a zařízení se stále mohlo ovládat dálkovým ovladačem, aniž byste museli otevírat dveře. Nábytek má také zaoblené přední hrany a elegantní rukojeť, kterou navrhl známý designér Jacob Jacobsen. Tyto TV komody lehce zapadnou do moderního minimalistického obývacího pokoje a dodají interiéru jiskru.

Tento žádaný produkt Béžová TV komoda Mistral 222 lze nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii tv stolky! Prozkoumejte zcela nové produkty ve zmíněné rubrice na pár kliknutí! To ale není všechno, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další produkty od výrobce Hammel. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Béžová TV komoda Mistral 222 od skvělého a známého výrobce Hammel dostanete zde teď levně! V akci za cenu 31 990 Kč.