Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 193

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové... více informací »
Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 193
Značka: Bernkop
3 207 Kč
DO OBCHODU »
Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové...

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové překližky.
Po rozložení vysoké židle se z ní stane nízká židle a zároveň odkládací stolek.
Po rozložení je celá tato souprava pojízdná díky umělohmotným kolečkám.
Manipulace je velmi jednoduchá, každá varianta úpravy je s bezpečnostní aretací (háčky, pérko).
Tato dětská židle se stala tradičním klasickým doplňkem interiérů všude tam, kde jsou malé děti.
Povrchová úprava: Moření a lakovaní nabízíme podle uvedeného vzorníku. V případě, že požadovaná barva moření není v nabídce ve vzorníku, pak nabízíme i židli surovou bez povrchové úpravy, kterou lze pak dále barevně zpracovávat.
Je určena pro batolata, která již dokážou sama sedět, do věku cca 3 let.
Židle je dodávána ve smontovaném stavu.


Unikátní kousek Bernkop Sandra jídelní židlička 331 máte možnost získat rovnou tady na našem webu v populární sekci dětské židle! Připravili jsme parádní kousky z této známé rubriky v bezva akci. Oblíbený dodavatel Bernkop pro vás vyrábí kvalitní produkty To ale ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další skvělé produkty od výrobce Bernkop. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a akční produkt Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 193 od známé společnosti Bernkop jednoduše naleznete v naší internetové nabídce až neuvěřitelně levně. Momentálně k dispozici za 3 207 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,