Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 7

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové... více informací »
Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 7
Značka: Bernkop
3 207 Kč
DO OBCHODU »
Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové...

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové překližky.
Po rozložení vysoké židle se z ní stane nízká židle a zároveň odkládací stolek.
Po rozložení je celá tato souprava pojízdná díky umělohmotným kolečkám.
Manipulace je velmi jednoduchá, každá varianta úpravy je s bezpečnostní aretací (háčky, pérko).
Tato dětská židle se stala tradičním klasickým doplňkem interiérů všude tam, kde jsou malé děti.
Povrchová úprava: Moření a lakovaní nabízíme podle uvedeného vzorníku. V případě, že požadovaná barva moření není v nabídce ve vzorníku, pak nabízíme i židli surovou bez povrchové úpravy, kterou lze pak dále barevně zpracovávat.
Je určena pro batolata, která již dokážou sama sedět, do věku cca 3 let.
Židle je dodávána ve smontovaném stavu.

Tento velmi oblíbený produkt Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 jde nakoupit právě teď tu na našich stránkách zařazený v rubrice dětské židle. Vyberte si zlevněné výrobky ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od značky Bernkop. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Významný dodavatel Bernkop dlouhodobě prodává skvělé produkty.

Levný produkt Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 7 od přední společnosti Bernkop máte možnost pořídit aktuálně na webu za výborné peníze! V současnosti pořídíte za cenu 3 207 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,