Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 306

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové... více informací »
Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 306
Značka: Bernkop
3 207 Kč
DO OBCHODU »
Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové...

Dětská klasická celodřevěná židle rozkládací na stoleček je vyrobená z masivního ohýbaného buku, sedák a deska stolečku je z bukové překližky.
Po rozložení vysoké židle se z ní stane nízká židle a zároveň odkládací stolek.
Po rozložení je celá tato souprava pojízdná díky umělohmotným kolečkám.
Manipulace je velmi jednoduchá, každá varianta úpravy je s bezpečnostní aretací (háčky, pérko).
Tato dětská židle se stala tradičním klasickým doplňkem interiérů všude tam, kde jsou malé děti.
Povrchová úprava: Moření a lakovaní nabízíme podle uvedeného vzorníku. V případě, že požadovaná barva moření není v nabídce ve vzorníku, pak nabízíme i židli surovou bez povrchové úpravy, kterou lze pak dále barevně zpracovávat.
Je určena pro batolata, která již dokážou sama sedět, do věku cca 3 let.
Židle je dodávána ve smontovaném stavu.

Velmi žádaný produkt Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 306 jde koupit taky tu umístěný v sekci dětské židle! Vyhledejte si nové produkty z této sekce v akci! V očích zákazníků populární značka Bernkop svým zákazníkům dodává špičkové zboží Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás najdete další skvělé produkty od dodavatele Bernkop. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Žádaný produkt Bernkop Sandra jídelní židlička 331 710 B 306 od této skvělé značky Bernkop jednoduše naleznete právě teď u nás extra výhodně. Stojí teď u nás 3 207 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,