Barevný koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 160 x 230 cm

Dodejte svému domovu unikátní charakter s kobercem značky Nouristan. Díky svému výraznému barevnému zpracování se bude vyjímat nejenom v moderních... více informací »
Barevný koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan
Značka: Nouristan
3 690 Kč
DO OBCHODU »
Dodejte svému domovu unikátní charakter s kobercem značky Nouristan. Díky svému výraznému barevnému zpracování se bude vyjímat nejenom v moderních...

Dodejte svému domovu unikátní charakter s kobercem značky Nouristan. Díky svému výraznému barevnému zpracování se bude vyjímat nejenom v moderních interiérech zařízených v populárním industriálním stylu.

Obsahuje vysoký podíl recyklovaných materiálů, což z něj dělá ideální volbu pro ekologicky smýšlející milovníky designu. Je vyrobený ze směsi polypropylenu (40%), který koberci dodává mimořádnou pevnost a odolnost vůči poškození i vnějším vlivům, recyklované bavlny (40%) a recyklovaného polyesteru (20%).


Tento designový produkt Barevný koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 160 x 230 cm lze získat jednoduše na našich stránkách v sekci koberce! Nyní koupíte akční produkty ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také další produkty značky Nouristan. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Barevný koberec s podílem recyklované bavlny Nouristan, 160 x 230 cm od této skvělé značky Nouristan lze nakoupit v naší online nabídce za výprodejovou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 3 690 Kč.