Autronic Jídelní židle HC-790 BK – Koženka černá

Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň... více informací »
Autronic Jídelní židle HC-790 BK - Koženka černá
Značka: Autronic
2 061 Kč
DO OBCHODU »
Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň...

Kovová moderní jídelní židle je vyrobená v nevšedním provedení s čalouněným sedákem a opěradlem s ozdobným a zároveň praktickým úchytem pro snadnou manipulaci se židlí.
Tuto židli nabízíme čalouněnou černou nebo bílou koženkou.
Hloubka sedu: 45 cm
Povrchová úprava: Kostra židle je vyrobena v provedení chromovém.
Jelikož židle jsou montované z několika komponentů, jejich určení je výhradně pro domácí interiéry a nejsou tudíž vhodné do zátěžových prostor.

Velmi oblíbený produkt můžete nakoupit ještě tady a teď na našich stránkách zařazený v rubrice jídelní židle! Nyní můžete koupit ještě další kusy z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Populární značka Autronic má na skladě skvělé produkty.! Podívejte se sami! Máme toho více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky Autronic. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Autronic Jídelní židle HC-790 BK - Koženka černá od výrobce s mnohaletou tradicí Autronic máte možnost najít tady a teď za nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 061 Kč.